O mnie

Hi, jestem Justyna aka ‘Brzoza’ Brzostowska;). Powstanie tego bloga zostało zainspirowane zszywka.pl oraz za namową i przy współudziale mojego boya lovera :P, który jako pierwsze zadanie dał mi napisanie kilka słów o sobie, nie ważne co, gdyż jak stwierdził nikt tego czytać nie będzie :P. A skoro już o nim mowa to całusy i buziale cmok cmok :P A więc witam jeszcze raz wszystkich, którzy szukają inspiracji i ciekawych pomysłów, mam nadzieje że znajdziecie tu coś dla siebie.

A teraz może więcej słów o mnie (nakaz boya lovera :P). Mam 26 lat i pracuję jako asystentka dentysty sadysty :P :D – pozdrawiam moją doktor:) – Lubię czytać i oglądać filmy, szczególnie takie dzięki którym odrywam się i zapominam o rzeczywistości, a bez mp4 nie ruszam się z domu;) Mówię to co myślę i szybko podejmuje decyzje, raczej spontaniczna niż impulsywna, niezależna indywidualistka, wrażliwa, skłonna do marzeń i fantazji, kocham ruch, czasem cyniczna, złośliwa i emocjonalnie zachwiana (no i jak tu mnie nie kochać^^):P. Dla mnie szklanka jest zawsze w połowie pełna, intrygująca i pełna sprzeczności. Nic dodać nic ująć po prostu –mała, wredna i kochana :D

Skąd pomysł na bloga? DIY daje mi przede wszystkim dużo zabawy, wykorzystuję swoją kreatywność i bawię się pomysłami. To doskonała i tania alternatywa na tchnienie nowego życia w stare łaszki i graty, cięcie, szycie, malowanie, ozdabianie ich lub nawet przerobienie w taki sposób, że zmienia się ich zastosowanie, dzięki czemu stają się niepowtarzalne i wyjątkowe. To również masa satysfakcji i dumy gdy własny ‘projekt’ spodoba się innym :D.

Za pośrednictwem tego bloga chcę się z wami podzielić własnymi  pomysłami, które mam nadzieję staną się inspiracją dla was i zachęcą do działania i zrobienia czegoś unikalnego.

Wszystkie moje prace możecie obejrzeć właśnie na tym blogu. Przyjemnej zabawy:).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *